Суспільство  |  19.01.18  |  п'ятниця
 

Відповідальність за відмову від вакцинації слід посилити - Супрун

Під час години запитань до уряду в парламенті 19 січня в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що необхідно прийняти національну програму імунізації.

"Для наступних кроків нам потрібна ваша допомога. Перше, внести зміни в закони України, що регламентують питання вакцинації та посилити відповідальність за відмову від вакцинації, як це зроблено в усьому цивілізованому світі",

- зазначила Супрун, звертаючись до нардепів.

Окрім прийняття відповідного проекту змін до закону, який має представити Кабінет Міністрів, Супрун закликала депутатів прийняти національну програму імунізації. Наразі через мораторій не можливо затвердити й отримати фінансування на таку програму.

Також в. о. міністра повідомила, що надходження до Києва наступної партії (понад мільйон доз) вакцин від кору очікується в квітні цього року. За словами Уляни Супрун, зараз вакцину перерозподіляють так, аби покрити потреби регіони з дефіцитом.

Крім того, посадовець навела статистичні дані, згідно з якими протягом 2017 року в Україні було зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір, а впродовж двох тижнів поточного року - вже 1285 людей. Найбільше недужих від початку року зареєстровано на Івано-Франківщині, у Чернівецькій, Одеській областях та Закарпатті.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...