Суспільство  |  06.07.20  |  понеділок
 

“Від нас залежить чи ми знову повернемось до “антилідерів”- Ігор Берник

Головний лікар Львівської Обласної Інфекційної лікарні Ігор Берник привітав мешканців Львівщини з новими статистичними даними, які дозволяють послаблення карантину. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Вітаю всіх з тим, що за даними МОЗУ епідситуація щодо CoVid-19 у Львівській області по всіх 4-х показниках відповідає визначеним МОЗ України цільовим критеріям. Це перший крок до переходу наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень!”

– написав лікар.

Проте повністю розслаблятися на його думку ще зарано.

”Тільки від нас залежить чи буде завтра, в наступні дні, тижні…місяці ця ситуація покращуватись чи ми знову повернемось до “лідерів” і будемо встановлювати нові антирекорди! Треба пам’ятати, що кожне позитивне ПЛР – це чиєсь життя! А життя і здоров’я – це найцінніше що в нас є. Тому бережімо своє життя, життя наших рідних, дітей, батьків і життя своїх ближніх! Де це необхідно – вдягаймо маски і дотримуймось дистанції, коли це потрібно – обробляймо руки антисептиком!”

– радить інфекціоніст, який від початку епідемії бореться за людські життя.

Нагадаємо, станом на 6 липня, на Львівській та Чернівецькій областях критерії дозволяють послабити карантин, водночас Тернопільщина, Київ та ще 7 регіонів не готові до зняття обмежень, інформує Міністерство охорони здоров’я.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 755

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах