Суспільство  |  11.10.18  |  четвер
 

Вчені назвали безпечну дозу вина, що можна випити

Спиртні напої, незалежно від того, в яких кількостях їх п'ємо, збільшують ризик захворіти на рак.
Вчені з вашингтонського університету провели нове дослідження, що стосувалося впливу випитого алкоголю на людський організм. Вони з'ясували, що вживання алкоголю кожного дня збільшує ризик передчасної смерті на 20 % незалежно від віку.
 
Про це повідомляє News You.
 
Вживання одного келиха вина в день не є корисним для здоров'я. Вчені з'ясували, що людям можна пити не більше трьох келихів на тиждень. Також вино добре вживати тим людям, які мають спадкові серцево-судинні хвороби. Однак, за результатами дослідження вчених, щоденне його вживання тільки шкодить здоров'ю людини.

Раніше науковці з'ясували, що вино має багато переваг: від запобігіння тромбів до зниження рівня цукру.
 
Однак якщо в когось спостерігається сімейна історія раку, то будь-яка кількість спиртних напоїв буде збільшувати ймовірність розвитку смертельно небезпечної хвороби.
 
Як відомо, згідно з масштабним опитуванням, у якому взяли участь 28 мільйонів осіб із 195 країн, нешкідливої дози алкоголю не існує.
 
За попередньою інформацією, у 2016 році, відповідно до даних, опублікованих у медичному журналі The Lancet, у Китаї зафіксували найвищий рівень смертності у світі від зловживання алкоголем. На другому місці опинилася Індія, а на третьому - Росія.
 
 
 
 
 
 
 

Коментарі (2) перегляди: 603

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах