Суспільство  |  24.09.18  |  понеділок
 

В Україні вводять нову банкноту

Вже з завтрашнього дня, 25-го вересня, на всій території України з'явиться нова банкнота. Національний банк запускає в обіг 20-гривневу купюру нового зразка.

ЗМІ дізналися про це з повідомлення, опублікованого на офіційній сторінці НБУ в соціальній мережі Facebook. У ньому також повідомляється, що купюри нового зразка будуть "ходити" в країні паралельно зі старими до тих пір, поки їх повністю не витіснять.

За словами представників НБУ, в введенні нової 20-гривневої купюри є дві причини. По-перше, звичайно ж, нова банкнота повинна замінити стару, яка вже суттєво зносилася. Другою причиною є захист від підробки. Справа в тому, що зараз території України поширено практично 127 мільйонів купюр цього номіналу старого зразка.

Слід також нагадати, що для захисту купюр від підробок, національні банки всіх країн світу зобов'язані, час від часу змінювати дизайн своїх грошей. На фото видно, як саме тепер буде виглядати нова двадцятка. Її дизайн був офіційно презентований ще 17-го липня поточного року в НБУ. Нова 20-гривнева банкнота, не тільки змінилася зовні, але і отримала кілька додаткових ступенів захисту.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1098

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах