Суспільство  |  12.09.17  |  вівторок
 

В Україні стартує масштабна кампанія вивчення іноземних мов

Організатори соцпроекту з вивчення іноземних мов "Lingva.Skills" оголосили про початок масової кампанії під назвою "Україна заговорить англійською".

Підтримка Кабінету Міністрів дозволила проекту вийти на національний рівень, а заради успішного входження України у Євросоюз його автори готові безкоштовно допомогти оволодіти англійською мовою всім співгромадянам.

"Українці всього на рівні 7% володіють іноземними мовами, зокрема англійською. Водночас по ЄС цей показник становить 50%, у деяких країнах - до 80-90%. Тож постає нагальна потреба запустити масовий проект з вивчення іноземної мови. У нашому випадку пропонується англійська",

- наголосив голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти України Станіслав Куценко.

"Lingva.Skills" - український авторський проект Віталія Зубкова, заснований на волонтерських засадах і повністю безкоштовний для українських громадян. Ним можна скористатися для вивчення англійської мови за допомогою комп'ютера чи іншого пристрою.

"Рекомендую всім заходити на сайт lingva.ua або просто задавати в пошуку "Lingva.Skills", надсилати заявки у відповідній формі, і ми будемо вас реєструвати. Для цього вам достатньо просто мати е-mail. І я впевнений, що Україна заговорить англійською",

- заявив Куценко.

Соцпроект, який починався з 50 столичних працівників юстиції, зараз нараховує 70 тис. учасників, охоплюючи багато соціальних категорій, в тому числі внутрішніх переселенців та безробітних. Рівні вивчення мови відповідають європейським стандартам.

За словами Куценка, методика змішаного навчання (поєднання онлайн-занять на lingva.ua зі стандартними уроками) дозволить охопити "ледь не всі 46 мільйонів".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...