Суспільство  |  16.08.18  |  четвер
 

В Україні нашестя рудого слимака з Іспанії

Рудий слимак, один з найнебезпечніших шкідників, з Іспанії перекочував в Україну. Його навала пов'язана з дуже вологим кліматом і теплими зимами в країні.

На сьогоднішній день шкідник влаштувався в городах Львівської області, але зовсім скоро він може "оселитися" і в інших областях України.

Примітно, що зараз рудий слимак атакував близько 10-ти європейських держав, в тому числі і ті, яких знаходяться набагато північніше Іспанії.

"Є гранули, які містять засоби для зманювання тих слимаків і одночасно знищують їх при їх поїданні. На зиму доцільно перекопувати ділянку - зимують вони на стадії яйця і слимака на глибині до 10-ти сантиметрів, тому перед першими заморозками або під час відлиг ділянку вартує перекопати",

- розповів про боротьбу з шкідником Володимир Кравець, доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету.

Експерти радять боротися з рудим слимаки, не чекаючи осені, оскільки саме в цей період року шкідник починає відкладати яйця - кожен слимак може відкласти близько 400 яєць.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах