Суспільство  |  15.08.18  |  середа
 

9 тисяч мостів в Україні є аварійними

Екс-перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер заявив, що поки не трапиться реального обвалення моста з жертвами, звертати увагу на їх стан не будуть.

В Україні в аварійному стані знаходиться близько 9 тис. мостів, в будь-який момент може щось обвалитися, повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна" Шульмейстер.

"В Україні всього є близько 16 тисяч мостів, з яких в аварійному стані знаходиться 9 тис. Все це висить у повітрі, суміш бетону і металу, може в будь-який момент обвалитися. На жаль, це величезна проблема, на яку ми починаємо звертати увагу тільки коли щось десь падає...",

- сказав він.

Шульмейстер зазначив, що ця проблема залишиться доти, поки на її вирішення не з'являться гроші, які можуть надходити з місцевих бюджетів, з бюджету "Укравтодору", з центрального бюджету цільовими ресурсами.

Він також розповів, що капітальний ремонт великого моста може коштувати близько 1 млрд грн. Є також малі мости, які  вимагають значно менших інвестицій, щоб привести їх у порядок. Але це повинен бути постійний потік грошей, щорічний, щоб мости збереглися. Відтак, потрібна величезна сума для ремонту всіх мості в Україні.

Нагадаємо, у вівторок, 14 серпня, в Генуї обрушився знаменитий міст "Польчевера Віадук", довжина якого становила 1100 м. За останніми даними, в результаті обвалення загинули 38 осіб, у тому числі троє дітей.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 869

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах