Суспільство  |  10.08.18  |  п'ятниця
 

В Китаї відкрили унікальний зоопарк з людьми в клітках

В китайському зоопарку Lehe Ledu дикі тварини живуть на волі. Для відвідувачів у ньому передбачені автобуси, оснащені величезними клітками.

Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на туристичний ресурс Inspiredtraveller.in. 

Для того, щоб тварини рухались в напрямку маршруту машини, їх приваблюють кусками м'яса. Приманку чіпляють на автобус або дозволяють відвідувачам викидати її через отвори в клітці.

"Наші відвідувачі мають можливість випробувати гострі відчуття, піддаючись переслідуванню і нападу з боку великих кішок. Звичайно, будь-які ризики виключені. Про всі небезпеки людей попередили. Вони знають, що пальці і руки з клітки витягувати не можна, поскільки голодний тигр не бачить різниці між людиною і своїм сніданком", — розповідає Чан Лян, прес-секретар зоопарку. 

Зоопарк Lehe Ledu знаходиться в китайському місті Чунцин. Працює він з 2015 року. Необычный формат основатели зоопарка выбрали, чтобы не вырывать животных из их естественной среды и избежать вторжения людей в дикую природу. Незвичайний формат засновники зоопарку вибрали, щоб не виривати тварин з їхнього природного середовища та уникнути вторгнення людей в дику природу. 

 
 

Коментарі (4) перегляди: 1298

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах