Суспільство  |  14.12.19  |  субота
 

В Індії на тлі протестів проти закону про громадянство підпалили 5 порожніх поїздів

В Західній Бенгалії протестувальники проти закону про громадянство підпалили 5 порожніх поїздів на залізничному вокзалі.

В Західній Бенгалії протестувальники проти закону про громадянство підпалили 5 порожніх поїздів на залізничному вокзалі. 

“Сьогодні ввечері на залізничному вокзалі Лалгола в районі Муршидабад Західної Бенгалії було підпалено п’ять порожніх поїздів, тоді як протестувальники продовжують перекривати дороги та порушувати роботу залізничних служб в різних частинах держави через поправки до закону про громадянство. Закон зазнав спротив на Північному Сході, особливо в Ассамі, коли двоє людей загинули під час обстрілу поліції, коли тисячі людей вийшли на вулиці під час комендантської години. Однак ситуація в північно-східних штатах значною мірою залишалася мирною, а обмеження, що накладаються на чутливі райони, ненадовго послаблюються”,

— повідомили в ЗМІ.

Повідомляється, що сьогодні сотні людей перекрили дороги на залізничному вокзалі Санкраїл у Хорах та підпалили частину комплексу залізничного вокзалу. Вони також підпалили кілька магазинів.

Вказано, що протестувальники підпалили також лічильник квитків, а коли працівники залізниці намагалися їх зупинити — їх побили.

Також зазначається, що протестувальники сідали на залізничні колії, чим порушували роботу залізниці.

“П’ятнадцять автобусів, у тому числі три державних автобуси, протестувальники підпалили після того, як вигнали пасажирів”,

— повідомили в ЗМІ.

Повідомляється, що протестувальники також перекрили національну магістраль, що веде до Бангладеш.

Про це повідомляє unn.com.ua

 
 

Коментарі (0) перегляди: 665

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах