Суспільство  |  23.10.20  |  п'ятниця
 

Урядова комісія з розслідування катастрофи АН-26 встановила причини аварії

Після встановлення причин авіакатастрофи комісія завершує свою роботу. Про це в інтерв’ю “РБК-Україна” сказав голова комісії, віцепрем'єр-міністр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

У четвер, 22 жовтня, комісія схвалила попередній звіт про результати розслідування. Цей документ буде оприлюднено на засіданні Кабінету міністрів України 28 жовтня.

Олег Уруський назвав основні причини катастрофи, які змогла встановити комісія.

“Комісія виявила системні порушення в організації польотів. Мається на увазі від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія”,

— повідомив віцепрем'єр-міністр.

За його словами, були встановлені як основні причини катастрофи, так і побічні. Так, серед низки причин є як помилки пілотів, так і технічні несправності літака, а саме відмова системи ПРТ-24 (система “граничного регулювання температури”).

Уруський зазначив, що ця технічна несправність призвела до позаштатної ситуації на борту, але не повинна була привести до краху літака.

При цьому людський фактор зіграв не останню роль.

“На превеликий жаль, комісія підтверджує, що під час польотів, не тільки цього — останнього, але й інших, було дуже багато порушень, в тому числі з боку екіпажу і керівників польоту”,

— констатував він.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах