Суспільство  |  01.04.20  |  середа
 

Українцям із коронавірусом Кабмін дозволив виходити в аптеки, магазини та медзаклади

Українцям із підтвердженим коронавірусом дозволили в невідкладних випадках виходити в аптеки і магазини.

Про це йдеться в постанові Кабміну від 29 березня 2020 р № 241, якою внесено зміни до постанови від 11 березня 2020 р № 211, передає “Цензор.НЕТ”.

Уряд вніс зміни, згідно з якими під категорію осіб, які потребують самоізоляції, потрапляють хворі на коронавірус і контактні особи заражених COVID-19.

При цьому лікар самостійно визначає термін самоізоляції таких людей.

“Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають, відвідування громадських місць. Дозволяється відвідування в невідкладних випадках місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та установ охорони здоров’я при використанні засобів індивідуального захисту і дотримання відстані не менше 1,5 метра”,

— сказано в повідомленні.

Також цими змінами запроваджується обов’язкова 14-денна обсервація для українців, які прибувають з-за кордону. Місцевій владі пропонується підготувати місця для проходження обсервації, а також забезпечити транспортування до місця обсервації людям, які прибули з-за кордону.

Крім того, Кабмін доручив Міністерству цифрової трансформації до 5 квітня розробити і впровадити електронний сервіс для моніторингу дотримання режиму самоізоляції чи обсервації.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (3) перегляди: 731

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах