Суспільство  |  13.07.19  |  субота
 

Український журналіст слідом за грузинським обматюкав Путіна

Ролик розміщений на його сторінці в соцмережах.

Артем назвав даний запис неофіційною версією анонса телемосту і солідаризувався з журналістом грузинського телеканалу «Руставі 2», який виступив у своїй авторській програмі з образливим для господаря Кремля монологом.

"А ось нам дійсно треба поговорити, між українським 24-м каналом (Київ) і грузинським "Руставі 2" (Тбілісі)",

- написав він.

Повний текст промови українського журналіста виглядає так:

"Грузинські колеги не дадуть збрехати: Путін, ти - ху*ло! І чим раніше ми побачимо тебе в труні в білих капцях, тим більше сапераві та цинандалі ми разом вип'ємо в цей радісний день. Але поки ботокс ще не остаточно проїв тобі мозок, поясни мені одне: чого ти до нас лізеш? Чому тобі не сидиться рівно на твоїй в'ялій попі, що ти все до нас лізеш і лізеш? В Україну, в Грузію, в Молдову.

Так у тебе у своїй же країні проблем хоч греблю гати. Як не повені, які твої МНС-ники проспали, так стара радянська підводний човен у тебе тоне, яку ти перефарбував і називаєш сучасним грізною зброєю. Як не черговий літак, зібраний з гі*на і палиць, у тебе розбивається, так черговий 1000-кілометровий нафтопровід засмічується. Тому що ти за 20 років свого правління вже проср*в все полімери.

І це не ми з грузинами повинні тобі нагадувати, що ти ху*ло, це твої росіяни повинні тобі таке говорити. Вони скажуть, і скажуть уже дуже скоро. А поки вони мовчать, ти лізеш до нас зі своєю бл*дською братньою любов'ю. Тому нам з грузинами потрібно порадитися, як від тебе і твого сра*ного "русского мира" нам разом потрібно відбиватися в очікуванні, поки ти не здохнеш.

Телеміст між Україною та Тбілісі, між "24 каналом" і "Руставі 2", вже в цю п'ятницю в 7 вечора за київським часом. Дивитися можна і росіянам, але для цього отримаєте в РПЦ довідку про надійність духовних скріп, завірте на роботі у вашого парторга "Єдиної Росії" і пред'явіть потім в ФСБ, щоб вони вам талон на двогодинний інтернет видали".

Нагадуємо: журналіст Георгій Габунія в ефірі авторської програми на телеканалі "Руставі-2" з нецензурною лайкою звернувся до президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляє ПЛ

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах