Суспільство  |  02.01.18  |  вівторок
 

Допомога, яку зібрали діти для бійців АТО, виявилася в ресторані

Працівники ресторану в Києві цей факт виявили самостійно, а його власники вже пообіцяли відправити велику партію провізії українським військовослужбовцям.

В один з ресторанів Києва привезли мішок картоплі, всередині якого виявили записку для українських військовослужбовців на Донбасі.

Про це повідомив користувач Facebook Андрій Риштун.

Мішок збирали діти з вчителями в школі на Рівненщині, але хтось вирішив, що вигідніше буде його продати.

Представник Гощанської РДА Рівненської області Тарас Гоменюк роз'яснив ситуацію. Він заявив, що волонтери не змогли відправити зібрані овочі в зону АТО, оскільки не мали достатньо транспорту. Тоді вони вирішили переробити продукти в сухпайки.

"Для того щоб встигнути переробити продукти ми звернулися до підприємця, який займається виготовленням сухих супів. Оскільки готової продукції у нього було в надлишку ми просто їх обміняли у відповідному перерахунку. Він до речі фасування зробив безкоштовно, знаючи кому вони призначені",

- розповідає Гоменюк.

Ймовірно, пізніше підприємець картоплю перепродав, так вона і потрапила в ресторан.

Власники ресторану вже відреагували на скандал. Вони організовують для школярів-волонтерів, що збирали продукти для бійців, поїздку до Києва на Різдвяні свята. У програмі - відвідування Головної ялинки країни і обід в їх ресторані.

Також різдвяний подарунок чекає і бійців, до яких не доїхала картопля. Вони отримають тонну овочів і фруктів від ресторану.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах