Суспільство  |  07.12.17  |  четвер
 

Україні загрожує втрата "безвізу" через тиск влади на НАБУ

Таку думку висловив член президентської фракції Сергій Лещенко. З його слів, тиск на антикорупційні органи загрожує втратою безвізового режиму і фінансової підтримки Заходу.

За останні три дні офіційні представники США, Євросоюзу і МВФ зробили низку жорстких заяв на адресу Порошенка і Луценка. Захід вимагає припинити тиск на Антикорупційне бюро.

Відзначимо, що Верховна Рада готова прийняти законопроект, який дозволить парламенту звільняти керівників антикорупційних відомств (НАБУ і САП) звичайною більшістю голосів.

Сполучені Штати і Євросоюз вже зробили кілька попереджень про неприпустимість таких кроків, однак з боку президента Петра Порошенка, генерального прокурора Юрія Луценка, а також провладних фракцій "Народний фронт" і "БПП" реакції на ці зауваження поки немає.

Народний депутат Сергій Лещенко заявляє, що Україна близька до того, щоб втратити фінансову підтримку Заходу, а також вона на межі скасування безвізового режиму.

"Крім скорочення допомоги в області безпеки від США, Україна також стикається з можливим переглядом безвізового режиму з ЄС. Він був наданий в результаті розпочатої антикорупційної реформи, яка зараз перебуває під загрозою через клептократичне керівництво України, зокрема президента Порошенка",

 - написав Лещенко в Twitter.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...