Суспільство  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

Україна скасує переведення годинників слідом за ЄС

Єврокомісар Віолета Булк заявила, що Європейський Союз відмовиться від практики переходу на літній і зимовий час вже з жовтня 2019 року.

Україна може скасувати перехід на літній та зимовий час слідом за Європейським союзом. Про це ТСН повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку.

"Чинний на території України порядок обчислення часу є оптимальним, узгодженим з міжнародною практикою обчислення часу, сприяє адаптації всього спектру міжнародних економічних, культурних та інших стосунків, відповідає її географічному положенню",

- зауважили чиновники.

У міністерстві зазначили, якщо ЄС ухвалить рішення про скасування переходу на літній час, Мінекономрозвитку звернеться до Кабінету міністрів України щодо можливості внесення відповідних змін до Порядку обчислення часу на території України, визначеного постановою Кабміну № 509 від 13 травня 1996 року.

"Економічне обґрунтування щорічного переходу на літній час та інформація про зменшення споживання електроенергії під час переходу на літній час у Мінекономрозвитку відсутні",

- додали у Мінекономрозвитку.

Відомо, що сьогодні, 14 вересня, єврокомісар Віолета Булк заявила, що Євросоюз відмовиться від практики переходу на літній і зимовий час вже з жовтня 2019 року.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...