Суспільство  |  12.10.17  |  четвер
 

Угорці не розуміють, чому Україна псує з ними відносини

Угорські та румунські представники в ПАРЄ дивуються звинуваченням з боку українських депутатів в тому, що вони "агенти Кремля" через те, що критикують закон України "Про освіту".

Про це заявили парламентарії Угорщини та Румунії під час свого виступу на засіданні в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Зокрема, один з депутатів Верховної Ради, який є автором скандальних статей в законі "Про освіту" Костянтин Усов, заявив, що нинішній стан вивчення української мови в місцях компактного проживання меншин становить загрозу для нацбезпеки України, а угорський уряд відстоює російські інтереси.

"Хто відстоює російські інтереси? Ми? Це жарт? Або це ті, хто підготував цю поправку? Пан Усов, може, це ви агент Кремля? По вашим висловам, це дуже схоже. Ми залишаємося вашими друзями, але не розуміємо, навіщо ви псуєте відносини зі своїми західними друзями?",

 - заявив керівник угорської делегації в ПАРЄ Золт Немет.

Румунський депутат угорського походження Атілла Короді також закликав українських політиків не псувати відносини з сусідами.

"Ви занадто активно асоціюєте все з Росією, кидаючи все в один котел. Це легкий шлях, але дуже неправильний. Тиск на меншини нічого хорошого вам не дає. Добросусідські зв'язки з Угорщиною, Румунією, Польщею необхідні. Якщо ви будете підривати мости, це вашій країні не допоможе",

- заявив він.

Як раніше повідомлялося, Петро Порошенко погодився змінити закон про освіту. З його слів, влада України повністю впровадить в скандальний закон про освіту всі висновки Венеціанської комісії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...