Суспільство  |  22.08.19  |  четвер
 

У Золочеві біля швейної фабрики влаштували акцію протесту

У четвер вранці, 22 серпня, продовжується акція протесту у Золочеві на території швейної фабрики. Обурені працівники вимагають виплатити їм заборговану заробітну плату.

Люди чекають на керівництво фабрики, яке обіцяло зустрітись із людьми о 10:00, але наразі ніхто із керівників не прибув.

"Це не фабрика, а трудова колонія, ми тут як рабині", - кажуть протестуючі.

Нагадаємо, що інформація про те, що люди вимагають щоб їм виплатили зарплати стала відома 21 серпня.

Підприємство належить відомому бізнесменові Ярославу Рущимшину, який на позачергових виборах до парламенту отримав мандат народного депутата.

"Ми щомісяця мусимо йти до директора просити свою мізерну зарплату. Пан Рущинин став депутатом, люди за його проголосували, але ніколи не було таких проблем з грошима. У нас школа, нам треба платити за послуги , а ми не мамо за шо. У нас зарплата не сім, не вісім, не 10 тисяч, це мала сума. Нас лишилися люди, які проробили роки. Різні були ситуації, але до такого доводити, щоб вийшли люди… То вже до ручки довели", - каже працівниця фабрики.

Заборгованість із заробітної плати уже становить дві місяці. А ще жінки кажуть, що не мають інформації, хто є реальним власником підприємства. Також вони бояться скорочення і безробіття адже, кажуть працівниці, після 40 років знайти нову роботу майже неможливо.

Ярослав Рущишин є власником мережі швейних фабрик "Тротnолла", яка шиє продукцію для відомих брендів, зокрема, Zara. На позачергових виборах до парламенту балотувався у 117-му окрузі від партії "Голос" і отримав депутатський мандат. 

Про це повідомляє Форпост

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах