Суспільство  |  08.03.18  |  четвер
 

У Вінниці бійці АТО повернули Порошенку свої нагороди

У середу, 7-го березня, в Вінниці двоє учасників бойових дій Вільгельм Кройц і Віктор Хомяк у знак протесту повернули президенту свої бойові нагороди.

Відео опублікував на своїй сторінці в Facebook "Рух Визволення Вінниця".

У сесійній залі Вінницької обласної ради, після 3-ох невдалих спроб відкрити позачергову сесію, до мікрофона підійшов ветеран АТО Вільгельм Крій та в знак протесту повернув свою президентську нагороду за участь в АТО. Він заявив, що що після побиття його побратимів під Радою, він не бажає володіти нагородою, підписаною президентом.

"Ось нагорода від президента за участь в антитерористичній операції. Пан Порошенко підписав ... Я пробув на Майдані 78 днів, потім було АТО, в якому я був командиром взводу. 20 осіб підлеглих, всі вони повернулися додому - не здорові, але живі. Тому підтримуючи своїх побратимів, яких жорстоко побили, я не хочу такої нагороди, підписаної президентом ",

- сказав учасник АТО.

Він віддав свою нагороду заступнику голови Вінницької обласної ради Ігорю Хмеля з проханням передати її президенту.

Потім до мікрофона підійшов боєць 25-го батальйону "Київська Русь" Віктор Хомяк. Після короткої промови чоловік зірвав з грудей медаль і, зі словами "Передайте, будь ласка, Петру Олексійовичу", поклав її на стіл перед головою облради.

"Вінницькі ветерани обурені діями влади, яка повторює сценарій своїх попередників. Депутати Вінницької облради від провладних політсил своєю явкою на позачергову сесію продемонстрували підтримку злочинних наказів влади. Ветерани в гніві відмовляються від президентських нагород",

- говориться в повідомленні на сторінці руху в Facebook.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах