Суспільство  |  28.07.21  |  середа
 

У вагоні поїзда Київ – Ужгород пасажирка народила хлопчика

На залізничні станції «Тернопіль» жінка народила дитину у вагоні поїзда Київ-Ужгород. Медики у вагоні надали породіллі всю необхідну допомогу та відвезли її з новонародженим сином у Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина”.

Як повідомляє «Файне місто», провідник поїзда завчасно повідомив диспетчерів тернопільського залізничного вокзалу, що у вагоні перебуває вагітна жінка, яка погано себе почуває, і вони викликали “швидку”.

Жінка народила дитину в поїзді. Медики у вагоні надали породіллі всю необхідну допомогу та відвезли її з новонародженим сином у Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина”.

Жінка їхала з консультації з Києва, і в дорозі народилося дитя. Але в нього є вроджена вада серця. Ми зробили ЕХО серця в обласній лікарні, консультувала кардіолог. У Києві ще під час вагітності жінки діагностували, що дитина оперативному лікуванню не підлягає. Сама жінка почуває себе непогано. Зараз вирішують питання, як далі з ними бути,

– розповіла медичний директор Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина” Валентина Якимчук.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 336

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах