Суспільство  |  15.06.19  |  субота
 

У центрі Львова відкриється ТЦ українських виробників

"Вернісаж Lviv Mall" пропонуватиме продукцію десятка магазинів українського виробництва.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

У Львові анонсували відкриття нового торгового центру на площі Ринок.

У торговому центрі "Вернісаж Lviv Mall" працюватиме десяток магазинів з українською продукцією. Один із них пропонує клієнтам натуральну косметику з Луцька "Mr SCRUBBER".

За словами виконавчого директора цього магазину Віталія Ткачука, крамниця пропонує понад 300 найменувань продукції, починаючи від засобів для догляду за шкірою, волоссям та обличчям, точковим доглядом, навколо очей. Він підкреслив, що наразі натуральність в тренді, тож магазин матиме успіх.

Над дизайном майбутнього торгового центру команда дизайнерів та архітекторів працювала вісім місяців.

Ірина Поважняк, дизайнерка ТЦ, розповіла, що колектив намагався зберегти автентичність цього торгового центру і самої будівлі загалом. Усе у білих кольорах, тому що будівля малих розмірів, компактна, стверджує дизайнерка.

За словами Петра Пуняка, директора з розвитку торгового центру "Вернісаж Lviv Mall", цей ТЦ - концентрація українського бренду та виробників, дизайнерів українського одягу, виробників сувенірної продукції. Окрім магазинів, у ТЦ буде представлено 15 точок фудкорту на першому та п’ятому поверхах, де можна буде прийти та скуштувати різні українські страви

За інформацією RAU.UA, потенційними відвідувачами торговельного центру будуть українські та закордонні туристи, місцеві мешканці, гості коворкінгу, поціновувачі українських брендів, якісної кави та сучасної кухні, молоді, амбітні, сучасні, готові купувати та розважатися у гарній компанії в атмосферному місці.

Відвідуваність Vernissage Lviv Mall планується близько 100 000 гостей на місяць – це приблизно 3000 осіб у будні дні та 5000 у вихідні.

Такі планові показники обумовлюється вдалим розташуванням ТЦ, великим пішохідним та автомобільним трафіком по найближчих вулицях, концептуальними перевагами об’єкту, серед яких: оглядовий майданчик, велика кількість найнеобхідніших сервісів, поєднання орендарів різних категорій.

Керівництво ТЦ планує залучити велику кількість медійних фігур та блогерів, проведення знімання програм про моду та стиль, а також YouTube-шоу, що дасть можливість відвідувачам побачити улюблених зірок та відчути себе частиною шоу.

Окрім шопінгу, туристи зможуть забронювати тут екскурсії та знайти поселення.

Повідомляється, що відкриття торгового центру "Вернісаж Lviv Mall" відбудеться 26 червня на вулиці Шевській, 12.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах