Суспільство  |  30.04.20  |  четвер
 

У травні проведуть сертифікацію нової системи керування повітряним рухом у Львові

Державіаслужба отримала заявку від “Украероруху” щодо проведення сертифікаційної перевірки нового обладнання, яке дасть змогу збільшити пропускну спроможність західної частини повітряного простору і підвищить безпеку польотів над Україною.

Про це розповів керівник “Украероруху” Андрій Ярмак.

«У питаннях безпеки не може бути компромісів. Попри ситуацію і значне зниження інтенсивності польотів у повітряному просторі країни, ми продовжуємо модернізувати аеронавігаційну інфраструктуру. Встановлена у Львівському регіональному структурному підрозділі автоматизована система керування повітряним рухом покликана забезпечити набагато сучасніший рівень організації повітряного руху і стане ефективним інструментом для роботи наших авіадиспетчерів»,

— зазначив Ярмак.

За його словами, незабаром ця система пройде сертифікаційні випробування. Після отримання сертифіката нове обладнання буде введено в постійну експлуатацію.

«Сьогодні у нашому небі критично низька інтенсивність повітряного руху, але так буде не завжди. Вже сьогодні готуємося до стрімкого відновлення авіатрафіку»,

— додав він.

Також, як зауважив Ярмак, «нова система уможливить впровадження регіонального повітряного простору вільних маршрутів (Free Routes Airspace) між суміжними центрами організації повітряного руху країн-сусідів, а також забезпечуватиме обмін польотними даними із системою планування Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького».

Виробник автоматизованої системи керування повітряним рухом — іспанська компанія «Indra Sistemas S.A».

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e