Суспільство  |  23.03.19  |  субота
 

У Сумах чоловік відрізав собі ногу ножем та викинув її на вулицю

У місті Охтирка чоловік відрізав сам собі ногу кухонним ножем, бо не міг витерпіти біль від гангрени.

Про це повідомлялось місцеві ЗМІ.

Чоловік вирішив, що зможе обійтися без медичної допомоги при захворюванні ноги, не зміг терпіти постійний біль, що ниє, і відрізав кінцівку кухонним ножем, викинувши її на вулицю. Ногу знайшла собака, яка принесла її своєму господареві на город. Останній у свою чергу з такою знахідкою звернувся в поліцію.

Далі стуацію спробував пояснити журналіст Олексій Стеценко. Як виявилося, у чоловіка була запущена форма гангрени, стопа у нього відгнила через некроз тканин. Хворого відправили до лікарні вже без стопи, зараження зупинилося, однак потрібно було ще обробити й прооперувати стопу. У цей момент до лікарні заїхали родичі та відмовилися від операції, оскільки у них не було грошей на це. Стеценко зазначає, що поведінка родичів спочатку виглядала дивно, оскільки вони не зверталися до лікарів ні під час хвороби, ні навіть після того, як нога відпала — вони просто викинули кінцівку на вулицю і далі байдуже сиділи вдома.

Трохи пізніше в газеті "Роксолана-Максі" повідомили, що "Володимира Григоровича Твердохліба, який кухонним ножем відрізав собі праву ступню, госпіталізували до хірургічного відділення КЗ" Охтирська ЦРЛ ". Весь курс лікування чоловікові буде надано безкоштовно. Володимир Григорович морально готовий до операції та дуже радий тому, що нарешті його позбавлять від болю, через який він довгий час страждав".

Тим часом, користувачі мережі звинувачують у цій ситуації лікарів, однак віддають належне тому, що все ж таки чоловіка змогли прооперувати безкоштовно:

"Слава Богу! Це ж через які муки довелося пройти людині, щоб нарешті, на цю людину звернули увагу і госпіталізували. Шановні лікарі! Ваша вина в цій ситуації, мабуть, найбільша! Чому, та тому, що як можна було виписати людину додому з гангреною! Ну не все ж в цьому житті вимірюється в грошовому еквіваленті! Напевно є ж якийсь лікарняний фонд якраз для таких ситуацій. Я говорю не голослівно... Понад 10 років тому з моєю мамою теж була така ситуація. Її також, після тривалого лікування виписали додому помирати, (схоже, щоб не псувати статистику у відділенні), коли вже гнила кістка. Такого не побажаю і ворогам "

- сказала Людмила Шевченко.

Нагадаємо, що на Львівщині чоловіка вбили садовими ножицями. За статтею "умисне вбивство" поліцейські затримали 29-річного жителя Золочівського району.

 
 

Коментарі (4) перегляди: 705

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах