Суспільство  |  09.08.18  |  четвер
 

У соцмережі з'явились нові фото Олега Сенцова

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова оприлюднила нові світлини українського бранця Кремля.

Омбудсмен повідомила, що фотознімки вона отримала від Уповноваженого РФ.

"Тільки-но від Уповноваженого РФ надійшли фото Олега Сенцова. На моє запитання, чи можу я оприлюднити фото, мені відповіли, коли питали про дозвіл зробити фото, Олег розуміє, що люди хвилюються про нього",

- написала Денісова на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, омбудсмен Росії повідомила, що Олег активний, ходить дивитися телевізор, читає книжки, пише щось час від часу.

"Всі, цитую, дивуються як він витримує, стан його задовільний",

- додала вона.

Натомість користувачі соцмережі сумніваються, чи справді нові ці світлини:

"Я не вірю,що фото свіжі! Дату я бачу, але ординці що хочеш намалюють. Я думаю, він в значно гіршому стані! Робіть що-небудь поки він ще живий!!!",

- написала Вероніка Олійник.

Нагадаємо, вчора сестра Олега Сенцова Наталія Каплан отримала листа від брата та заявила, що "все не просто погано, все катастрофічно погано". 

Раніше адвокат Дмитро Дінзе повідомив, що влада РФ не збирається відпускати українського політв'язня і може допустити його смерть задля "науки іншим ув'язненим".

За інформацією Дінзе, стан Сенцова погіршується, але він відмовляється від госпіталізації.

Нагадаємо, 14 травня Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування, яке він готовий припинити лише після звільнення всіх українських політв'язнів, що перебувають на території Росії.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах