Суспільство  |  14.06.18  |  четвер
 

У Німеччині до відкриття ЧС- 2018 виставили труни

Учасники акції вимагали звільнити політичних ув'язнених і припинити репресії проти українців, кримських татар, чеченців і російських активістів.

Активісти у Берліні в четвер, 14 червня, увечері провели перед Бранденбургськими воротами акцію протесту проти Чемпіонату світу з футболу в Росії.

На акції звучала українська, російська, німецька, англійська, польська, кримськотатарська мова, передає "Укрінформ".

"Путінський режим несе світу війну і агресію, в Україні, в Сирії. Все, до чого він торкається, обертається болем і кров'ю, і цей чемпіонат - кривавий",

- заявив голова Форуму російськомовних європейців Ігор Ейдман. 

Він нагадав тим, хто знаходиться на Паризькій площі, що в російських в'язницях голодують політв'язні, взяті режимом в заручники.

"Якщо вони не доживуть до кінця чемпіонату, їх смерть буде на совісті тих європейських політиків, які дозволили цьому чемпіонату відбутися, дозволили Путіну виступити тріумфатором, який приймає величезний міжнародний спортивний захід!"

- заявив Ейдман.

Учасники протесту запропонували тим, хто все ж вирушає в Росію, "відвідати хоч кого-небудь з більше 65 українських політичних ув'язнених, схоплених в Криму та інших місцях", а тим, хто туди не їде, подивитися замість репортажів з ЧС-2018 кадри бомбардувань російськими військовими цивільних людей на Донбасі і в Сирії, і послухати висновки міжнародних слідчих у справі збитого російською ракетою пасажирського МН17. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах