Суспільство  |  15.05.19  |  середа
 

У Мінську прокоментували паспортизацію Донбасу

Глава білоруського МЗС вперше відповів на запитання стосовно паспортів в ОРДЛО.

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей прокоментував указ Путіна про видачу паспортів жителям тимчасово окупованих районів Луганської та Донецької областей.

Про це повідомляє Tut.by.

У цьому рішенні російської сторони, за словами чиновника,  він не бачить загроз для Білорусі. Володимир Макей також підкреслив, що докладає всіх зусиль для того, щоб громадяни його країни були захищені від іноземних зазіхань.

"Я не хотів би коментувати питання видачі паспортів відповідним людям на сході України", - відповів Макей.

Міністр, разом з тим, акцентував, що Білорусь завжди виступала за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Він розповів, що йому пощастило поспілкуватися в Брюсселі з Петром Порошенком.

"В Україні є чітке розуміння, що Білорусь є важливим партнером для України і що від нашого боку ніколи не треба очікувати ніяких поганих дій по відношенню до України, ми завжди готові прийти на допомогу до наших партнерів, друзів, щоб на цій землі якомога швидше запанував мир і стабільність", - зазначив міністр.

Євросоюз готує РФ кілька "сюрпризів" через паспорти в ОРДЛО. В тому числі, є ідеї, пов'язані із застосуванням біометрії щодо паспортів, які роздає Росією.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах