Суспільство  |  11.06.19  |  вівторок
 

У Львові зміниться нумерація тролейбусів

Це робиться для того, щоб уникнути дублювання маршрутів.

У вівторок, 11 червня, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий повідомив під час брифінгу, що з 1 липня 2019 року у Львові зміниться нумерація тролейбусів. Також невдовзі планують замінити нумерацію усього громадського транспорту.

За його словами, не може бути трамвай №1, тролейбус №1 та автобус №1, оскільки дублюються маршрути. Має бути номер маршруту, а не номер виду транспорту.

До теперішніх номерів тролейбусних маршрутів додадуть число 20 і в результаті буде така нумерація тролейбусів: №2 – №22, №3 – №23, №24 – №24, №5 – №25, №7 – №27, №9 – №29, №10 – №30, №11 – №31, №12 –№32, №13 –№33.

Зміна нумерації автобусів відбудеться після запровадження електронного квитка та оптимізації маршрутної мережі.

Завдяки оптимізації номерів тролейбусів можна буде швидко замінити транспорт на маршруті (до прикладу, під час реконструкції вулиці).

«Ремонтується якась ділянка вулиці, де неможливий проїзд тролейбусів, то на цей же маршрут із таким самим номером може виїхати автобус. І пасажири не відчують різниці», – зазначив керівник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігор Могила.

Про зміни будуть розповідати у ЗМІ та через оголошення у тролейбусах.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах