Суспільство  |  13.03.20  |  п'ятниця
 

У Львові заборонили усі масові заходи

Від сьогодні в місті заборонено усі масові заходи, проте в разі нагальної необхідності — за окремим рішенням штабу, може бути дозволено зібрання до 50 осіб, якщо воно стосується забезпечення життєдіяльності міста.

Сьогодні в мерії відбулось позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, під час якого прийняли низку рішень в умовах нестійкої епідемічної ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію, передає пресслужба Львівської міської ради.

«Прийнято рішення заборонити будь-які зібрання на території міста Львова, враховуючи семінари, конференції, театральні вистави, форуми, презентації, відвідування бібліотек, медіатек, спортивних залів тощо. Виключення — тільки для офіційних структур, які здійснюють функціонування міста, області у надзвичайний період і за окремим рішенням штабу — але не більше 50 людей», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також мерія розробить систему онлайн-конференцій і нарад.

Зазначимо, під час засідання міської комісії також прийнято рішення: виділити додаткові кошти на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень та іншого медичного обладнання; магазинам з продуктами харчування, а також аптекам рекомендовано переглянути режим роботи та перейти на цілодобовий.

Про це повідомляє vezha.net.ua

 
 

Коментарі (6) перегляди: 1295

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах