Суспільство  |  28.10.21  |  четвер
 

У Львові з 30 жовтня вводяться жорсткі карантинні обмеження

З 30 жовтня у Львові буде введено обмеження червоної зони, а також низку додаткових карантинних обмежень для того, аби стабілізувати ситуацію з поширення коронавірусу.

Як повідомляє «Варта 1», сьогодні, 28 жовтня,  під час брифінгу за підсумками засідання комісії з надзвичайних ситуацій, міський голова Львова Андрій Садовий поінформував про рішення міської комісії з надзвичайних ситуацій.

«Якщо коротко, то всім треба бути вакцинованими двома дозами.

Отож починаючи з 30 жовтня:

Заклади, які продають товари першої необхідності, працюють лише за умови, що усі працівники вакциновані.

Усі масові заходи заборонено!

Заклади культури призупиняють роботу.

Громадський транспорт може перевозити не більше 50% пасажирів від загальної пасажиромісткості. Вакцинація для водіїв та контролерів обов’язкова. Усі пільговики, окрім учасників бойових дій, можуть безкоштовно користуватись транспортом з 11:00 до 16:00;

Торгові центри та ринки. Доступ до непродовольчих магазинів та товарів дозволений лише для вакцинованих відвідувачів. Продукти першої необхідності можна придбати у масці та дотримуючись дистанції.

Заклади та підприємства, які надають сервісні послуги, можуть працювати лише за умови повної вакцинації працівників та заповненості приміщень не більше ніж на 50%. (продаж техніки, салони краси тощо).

Заклади громадського харчування працюють лише за умови повної вакцинації працівників та відвідувачів. Не більше 4 людей за столиком та до 50% заповненості приміщень.

Заклади спорту. Дозволено лише індивідуальні заняття за умови повної вакцинації працівників та відвідувачів.

Доступ до закладів, де здійснюється продаж товарів першої необхідності – не більше ніж 50% заповненості торговельної площі.

Що таке товари першої необхідності? Харчові продукти, медичні препарати, пальне тощо – це все те, що потрібно людині для життя.

Моніторингові групи разом з поліцією активно перевірятимуть дотримання усіх правил. Порушники будуть закриті. Усі мають жити і працювати на рівних умовах.
Вибачте за незручності, але здоров’я – на першому місці!»,

– повідомив Андрій Садовий.

«З суботи розпочнуться великі перевірки виконання рішень,  які діятимуть у «червоній зоні»,

– заявив під час брифінгу  перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Як повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, у рішенні комісії також йдеться про те, що всі продавці повинні мати дві дози вакцини (повна вакцинація). З однією дозою вакцинації працівників не допускатимуть до роботи в торговельних закладах.

Також, як повідомив депутат Зінкевич, у магазини  першої необхідності допускатимуть відвідувачів, які мають одну дозу вакцинації.  У магазини непродовольчої групи – допускатимуть відвідувачів, які пройшли курс повної вакцинації.

Невакцинованим відвідування торговельних закладів не дозволяється, йдеться у рішенні комісії, – зазначив Зінкевич.

 

Про це повідомляє varta1

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах