Суспільство  |  18.07.18  |  середа
 

У Львові вивчатимуть українську мову іноземці з шести країн

У рамках ХІ Міжнародної школи україністики "Крок до України", яка відбудеться з 16 по 29 липня у Львові, представники із шести країн світу будуть вчити українську мову.

Літня школа цього року збере учасників з 6-ти країн світу (Аргентини, Білорусі, Словенії, Алжиру, Туреччини, США. Її особливістю цьогоріч буде участь 2-ох численних делегацій з Аргентини та Білорусі. Про це повідомили у Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК). 

У 2012 році між МІОКом і Українським культурним товариством "Просвіта" в Аргентинській республіці була підписана Угода про співпрацю. Приїзд у цьому році 12-ти студентів - представників "Просвіти" є продовженням і розвитком успішної взаємодії в рамках цієї Угоди.  МІОК також підтримує важливий напрям діяльності Посольства України у Білорусі щодо вивчення української мови. Для цього при Посольсьві у Мінську була організована Школа слухачів Безкоштовних курсів з української мови.

Цьогорічна програма Літньої школи буде насичена і включатиме інтенсивний курс української мови, численні пізнавальні екскурсії, майстер-класи, цікаві зустрічі з видатними постатями Львівщини і не тільки.

Захід з нагоди відкриття літньої школи, відбудеться о 10:00 в ауд. 204 головного корпусу (ІІ поверх) НУ "Львівська політехніка" за адресою: вул. С. Бандери, 12. Він буде приурочений до річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України та з нагоди відзначення 150-ліття Товариства "Просвіта". Вхід на захід вільний. 

Літня школа "Крок до України", яку щороку проводить МІОК, - це унікальна можливість для вивчення української мови представниками діаспори та іншими іноземними громадянами. Також вони мають можливість зануритися у мовну стихію багатогранного культурного Львова. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах