Суспільство  |  05.06.19  |  середа
 

У Львові ввели нові правила щодо діяльності вуличних музикантів

На Порталі вуличних виступів буде розміщена карта, де вуличний музикант бачитиме відповідні локації, години, вільні місця для виступів.

Порядок організації вуличних мистецьких виступів на території міста затвердили на засіданні виконкому 5 червня, передає прес-служба Львівської міськради.

Проект рішення, кажуть в ЛМР, врегулює та враховуватиме інтереси усіх, хто перебуває на території міста Львова: мешканців, які проживають в центрально-історичній частині міста, людей, які працюють, а також туристів.

Як розповіла директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда, кожен музикант повинен подати заяву установленого зразка в письмовому вигляді через ЦНАП або електронне звернення через сайт Львівської міської ради.

На Порталі вуличних виступів буде розміщена карта, де вуличний музикант бачитиме відповідні локації, години, вільні місця для виступів.

Також вуличний музикант зобов’язаний зареєструватися на Порталі вуличного мистецтва і завантажити свої аудіо чи відео ролики для того, щоби Комісія з вуличного мистецтва могла оцінити якість вуличної музики. І вже після погодження комісією, музикант має дозвіл виступати на певній локації. На одній локації він має право виступати менше години й надалі на цій локації між вуличними виступами повинна бути перерва у 30 хвилин.

Найбільший термін дозволу, який може отримати музикант, - місяць.

Контроль за дотриманням Порядку здійснює ЛКП "Муніципальна варта".

Приміром, якщо показники здійснених замірів рівня шуму, спричиненого вуличними виступами, перевищують встановлені законодавством норми, працівники "Муніципальної варти виносять письмове попередження виконавцю вуличного виступу. За повторне аналогічне порушення - складають протокол про адміністративне порушення.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах