Суспільство  |  23.05.19  |  четвер
 

У Львові вперше відбувся Молитовний сніданок

Під час Молитовного сніданку був присутній мер міста Львова.

У четвер, 23 травня, у Львові вперше відбувся Молитовний сніданок у дворику Львівської копальні кави (площа Ринок, 10).

Про це інформують у прес-службі Львівської міської ради.

З нагоди Року сім’ї було організовано Молитовний сніданок з ініціативи Церков міста.

Під час сніданку були присутні представники духовенства, влади, громадські організації, представники галузі культури, медицини й освіти.

«Ми всі приходимо до розуміння, що без Божої ласки нічого зробити не можливо. Я маю жаль, бо не достатньо часу приділяю, щоб читати Святе Письмо. Я вчусь, працюю над собою і даю собі слово, що буду більш досконалим. Часто ми вимагаємо від інших бути перфектними, а важливо, щоб ми самі працювали над собою, бо якщо ми будемо самі змінювати себе, робити себе кращими, то ми побачимо, що змінився світ навколо нас. Одного разу Блаженнійший сказав, що якщо отець під час свого життя спасе хоча б одну душу, то він виконає своє покликання, з яким Господь Бог послав його на цю землю. Бажаю кожному з нас це розуміти та усвідомлювати. Я дуже тішусь, що сьогодні ця атмосфера – унікальна. Маю жаль, чому ми ці Молитовні сніданки не робили раніше. Ми маємо капелана міської ради, який нас кожної сесії надихає, я переконаний, це впливає на роботу міста, і тих багато добрих справ, які роблять львів’яни, це завдяки молитві, Божому слову. Ці Молитовні сніданки, які ми сьогодні започаткували, будуть у нас постійними. І нехай нам у всьому допоможе Бог», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий, котрий теж долучився до Молитовного сніданку.

Капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк має сподівання, що цей Молитовний сніданок буде базуватися на трьох ключах: слухання, свідчення та дія. Він закликає всіх до творення моделі доброї єдності.

Архієпископ і Митрополит Львівський Римо-Католицької Церкви Мечислав Мокшицький зазначив:

«Церква – це духовна частина львівської родини, і ми кожного дня молимося за наше місто, і завжди просимо в Бога, щоб ви мали гарну працю і добрий дім. Просимо, щоб родина була сильна Богом. Бо від родини залежить майбутнє не тільки нашого міста, а й всієї країни. Бажаю, щоб ви кожного дня були радісні в Бозі».

За словами о. Богдана Праха, ректора Українського католицького університету, що життя, побудоване на цінностях, приносить успіх, радість, спокій, безпеку нашій країні. Потрібно все робити можливе, а особливо молитися до Бога, для того, щоб українська молодь назавжди не виїжджала за кордон у пошуках перспективнішого життя.

Голова львівського штабу ГО «Всеукраїнський собор» Дмитро Колесник зазначив, що насамперед потрібно молитися за владу, яка вже є в місті чи країні. Також потрібно завжди проявляти любов один до одного та бути єдиними. Тоді можна очікувати на результат від Бога. Він висловив ідею започаткувати хорошу традицію львівських молитовних сніданків.

За словами в.о. начальника управління внутрішньої політики Львівської міської ради Петра Залуги, такі молитовні сніданки є популярними у Європі та Сполучених Штатах Америки. Адже під час таких зустрічей релігійні громади, представники влади, інтелігенції, підприємці, освітяни тощо духовно об’єднуються у молитві за щасливе майбутнє міста та країни.

 

 

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах