Суспільство  |  28.10.18  |  неділя
 

У Львові водій чорного BMW намагався з'їсти фальшиві права

Поліцейські звіряли документи одного з водіїв із базою даних, коли він несподівано засунув водійські права в рот і почав їх ковтати.

Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Згідно з інформацією правоохоронців, екіпаж патрульної поліції зупинив водія автомобіля BMW 320, який порушив правила на проспекті Чорновола.

Під час введення електронної постанови з'ясувалося, що на водія оформляли протокол за керування в нетверезому стані. Командир взводу почав перевіряти через чергову частину чи не закінчився термін позбавлення прав. Раптом водій вирвав своє посвідчення і почав втікати. У процесі затримання чоловік скрутив в трубочку водійське посвідчення і засунув його до рота та намагався проковтнути.

Чоловік почав давитися і задихатися. Інспектори спробували дістати посвідчення з роту, однак водій вкусив патрульного за палець.

На місце негайно викликали швидку, але пізніше виявилося, що водій сховав права і допомога медиків на знадобилося.

Перевіривши посвідчення, поліцейські виявили розбіжності, а саме - різнились категорії , а також на звороті не вказано кінцевий термін дії посвідчення, хоч на лицевій - є. Також викликав сумнів спосіб нанесення тексту на посвідченні.

Документ вилучили на експертизу. У разі, якщо факт підробки підтвердять експерти, чоловіка чекає кримінальна відповідальність.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах