Суспільство  |  19.04.18  |  четвер
 

У Львові відкриють ще одну амбулаторію сімейної медицини

Для облаштування амбулаторії КП "Львівська 1-ша міська клінічна лікарня ім. Князя Лева" надали в оренду на 5 років нежитлові приміщення на вул. Б. Хмельницького, 195.

Відповідну ухвалу сьогодні, 19 квітня, під час сесії Львівської міської ради прийняли депутати, інформує прес-служба ЛМР.

"Комунальному підприємству "Львівська 1-ша міська клінічна лікарня ім. Князя Лева" надано в оренду нежитлові приміщення підвалу та першого поверху, загальною площею 269,7 кв. м, на вул. Б. Хмельницького, 195, терміном на 5 років, для розміщення амбулаторії сімейної медицини",

- йдеться в повідомленні.

Як зазначила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, ці нежитлові приміщення є на балансі ЛКП "Збоїща-408", є вільними та ніким не використовуються.

Станом на сьогодні, 92% населення Львова є охоплені сімейною медициною і мають зручні умови для лікування неподалік від дому. Торік у Львові відкрили дві нові амбулаторії сімейної медицини – на вул. Тернопільській, 9 та на вул. Личаківській, 119, а також капітально відремонтували амбулаторію в Рясне-1 на вул. Шевченка, 366.

Загалом впродовж 2014-2017 рр. у Львові відкрили 8 нових амбулаторій сімейної медицини.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 873

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...