Суспільство  |  26.07.21  |  понеділок
 

У Львові відкрилася «Кризова кімната» для дітей, постраждалих від насильства

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 26 липня, у приміщенні львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» відкрилася «Кризова кімната», де діти, які стали свідками, жертвами або учасниками злочинів, можуть отримати допомогу від поліцейських, медиків та психологів, повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

«Кризова кімната» – це місце, де кожна дитина, яка стала жертвою домашнього насильства чи іншого правопорушення стосовно неї, опинилася у кризовій чи небезпечній ситуації, може отримати допомогу від поліцейських, психологів, медиків тощо.

«Забезпечення прав і свобод дітей є одним з пріоритетів поліції Львівщини. На жаль, на території області є багато неблагополучних сімей, в яких діти не отримують необхідної опіки та нагляду, є кримінальні правопорушення за участю неповнолітніх чи стосовно них. Ми без вагань стали учасниками цього проєкту для надання дієвої допомоги дітям, які постраждали, адже наше завдання – щоб кожна дитина почувала себе у безпеці»,

– зазначив під час відкриття кризової кімнати заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Проєкт реалізовано Головним управління поліції Львівщини спільно з Управлінням патрульної поліції у Львівській області, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, благодійним фондом «Батерфляй» та громадською організацією «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Фундації «Інститут відкритого суспільства».

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах