Суспільство  |  14.05.19  |  вівторок
 

У Львові відбудеться освітній форум "Твори"

В Українському католицькому університеті, що на вулиці Стрийській, 29а у Львові, 7-8 червня відбудеться ІІ освітній форум "Твори".

Про це повідомляють організатори заходу.

"Гості заходу матимуть змогу провести два мегапродуктивні дні у компанії однодумців, разом попрацювати над практичними кейсами у рамках спеціального конкурсу, взяти участь у корисних майстерках, подискутувати на важливі теми, пов’язані з освітніми питаннями", – зазаначають організатори.

На форумі працюватимуть спікери, котрі піднімуть ряд питань. Зокрема, вони будуть стосуватись тем розвитку навичок безперервного навчання та росту; налагодження партнерства між учнями, освітянами, батьками, владою та громадськістю; розвивитку горизонтального відповідального лідерства та комунікації, а також підніматиметься питання як протистояти нівелюванню цінності освіти.

Щоб взяти участь у форумі, потрібно на ньому зареєструватись. Для цього обов'язково заповнюється анкета, що є попереднім вдбором. Після цього учасники, котрі його пройшли, отримають лінк на оплату на електронну пошту.

Остонній термін заповнення анкети - 20 травня. Вибір майстер-класів та заходів на формумі стартуватиме з 15 травня.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 551

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах