Суспільство  |  15.09.19  |  неділя
 

У Львові стартував чемпіонат "Run the World. Львівська десятка"

Сьогодні, 15 вересня, у Львові стартував забіг Run the World. Львівська десятка&, що відбувається в місті вже третій рік поспіль.

Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

Участь у Чемпіонаті України з легкої атлетики з бігу на 10 кілометрів взяли 1500 учасників, із яких 12 — професійні спортсмени. Бігунів та вболівальників привітав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

ʺУ мене сьогодні проста місія — виступити перед забігом. Скажу лише, що бажаю вам вашої особистої перемоги. Сьогодні вас реально рекордна кількість. Я дуже дякую бігунам та дякую організаторам. Ви — найкращі, і я бажаю вам перемогиʺ,

— зазначив Андрій Москаленко.

Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10 кілометрів відбувся за маршрутом: просп. Свободи — пл. Різні — просп. В. Чорновола — вул. В. Липинського — просп. В. Чорновола — пл. Різні — просп. Свободи.

До слова, чемпіонат ʺRun the World. Львівська десяткаʺ цьогоріч встановило рекорд ще до проведення чемпіонату. Та, за планової участі 1000 бігунів, реєстрацію довелося розширити до 1500 учасників. Подія створена, щоб залучити мешканців міста до активних занять спортом та популяризувати здоровий спосіб життя.

Захід відбувається в тематиці ʺRun&Travelʺ. Учасники мали змогу побачити улюблене місто з іншого боку — не тільки як культурну, а й як спортивну столицю України.

Кожен фінішер дистанції 10 км отримає медаль з унікальним дизайном. Переможців ʺRun the World. Львівська десяткаʺ в абсолютній першості з 1 до 3 місця серед чоловіків і жінок нагородять кубками, дипломами та грошовими призами: 1 місце — 5000 грн, 2 місце — 3000 грн, 3 місце — 2000 грн.

Значну частину коштів від партнерів та переможців ʺRun the World. Львівська десяткаʺ буде перераховано на благодійність. Так, організатори події та учасники допоможуть онкохворим дітям, котрі потребують операцій з ендопротезування нижніх кінцівок. Зміст цієї сучасної операції полягає в тому, що хірургічним методом відбувається відтворення зруйнованих хворобою частин суглоба з допомогою переміщених тканин або штучних імплантів. Це допоможе дітям відновити функції рухового апарата та знову бігати.

ʺБігова культура у Львові зростає щороку. Кількість і якість змагань встановлюють нові рекорди, і це ознака не лише розвитку професійного спорту, а й того, що людина думає про своє здоров’я, намагається ставити цілі і досягати їх. Цей захід має довгу історію і зараз набуває нових обертів. Це важливий знак для Львова, адже така подія не дає змогу лише пробігти й познайомитися з кимось, а й допомагає виконати важливу соціальну функціюʺ,

— додав Андрій Москаленко.

Організатором змагань є інвестиційно-девелоперська компанія Avalon Inc. за підтримки Федерації легкої атлетики України, Федерації легкої атлетики Львівської області, Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє galinfo

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах