Суспільство  |  24.04.19  |  середа
 

У Львові ще 10 бійців АТО отримали квартири

24 квітня, ще 10 учасників бойових дій та члени їхніх сімей отримали квартири у будинку на вулиці Під Голоском.

Про це повідомили у прес-службі міськради Львова.

Двокімнатні квартири у будинку на вул. Під Голоском отримали 5 військових з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківської опіки, а також дві родини загиблих, дві особи з інвалідністю внаслідок війни на Сході, та один учасник АТО, котрий мав інвалідність з дитинства.

Особи, котрі отримали квартири, були обрані шляхом жеребкування у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

"Сьогодні квартири отримали 10 родин, з них — 2 родини, які втратили захисників, коли вони відстоювали незалежність України. Загалом вже 70 родин отримали від міста квартири", — розповів заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

У Львові, за його словами, є окремий Центр підтримки учасників бойових дій. Тут працюють різні програми. Андрій Москаленко також наголосив на важливості такої установи як у Львові і у всіх інших містах України. Це конкретні люди, мешканці Львова, інших міст України, котрі відстоюють незалежність і завдяки котрим ми маємо мир.

"В єдності буде перемога", - додав Андрій Москаленко.

Будинок для бійців АТО на вулиці Під Голоском почали будувати у кінці березня 2016 року. У ньому є 53 двокімнатні квартири, з яких 43 квартири вже розподілили до кінця 2017 року. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах