Суспільство  |  27.06.19  |  четвер
 

У Львові розпочався підрахунок безпритульних котів

Директор ЛКП "Лев" Оксана Кошак розповіла, що головна мета підрахунку полягає у зменшенні кількості безпритульних котів на вулицях Львова

З 26 червня у Львові розпочався підрахунок вуличних котів, який проводить перша комунальна ветеринарна клініка ЛКП «Лев». Щоб дізнатись навіщо, а також яким чином люди будуть лічити наших вуличних чотирилапих друзів, ми поспілкувалися з генератором цієї ідеї: 

 Оксано, ви розпочали перший у світі підрахунок вуличних котів, скажіть, будь ласка, для чого ви це робите?

Нам потрібно розробити максимально ефективні програми, які б допомогли зменшити кількість безпритульних тварин на наших вулицях, а саме підрахунок допоможе зрозуміти масштаб данної проблеми.

Я читав, що перелічення проводиться за допомогою додатку, чи можете розказати як взагалі це відбуватиметься, та як цей додаток працює?

Звісно. Все починається з реєстрації на сайті Animal ID, волонтер може зайти і зареєструватись, обравши собі сектор в якому він знає, де і які котикі проживають. Потім вам приходить підтвердження для мобільного додатку, який є активним лише під час підрахунку з 7:00 і до 22:00. Людина приходить з телефоном на свій сектор, фотографує котиків, вносить всі данні: стать тварини, колір, орієнтовний вік - все це синхронізується і вноситься в базу данних. Отже все легко і зручно. 

Зрозуміло. У вас є якісь працівники, волонтери, які будуть цим займатись, чи ви долучаєте до цього будь кого з бажаючих?

Ми не хочемо, щоб підрахунком спекулювали, і казали що десь це не чесно пораховано, тому ми закликали усіх мешканців міста долучитись, обрати свій сектор, і піти лічити. Сьогодні ми покриваємо 74 сектори, тобто 74 волонтера які погодилися підраховувати котиків.

Отже, підрахунок котів вже розпочався і триватиме до 30 червня. Кожен бажаючий може допомогти, всього-на-всього скачавши додаток на телефон, та виділивши час на пошук котів біля свого будинку. За останні роки кількість безпритульних тварин збільшилась в декілька разів, тому потрібно починати рятувати їх вже зараз.    

Про це повідомляє Равлик Сергій

 
 

Коментарі (6) перегляди: 1549

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e