Суспільство  |  25.11.21  |  четвер
 

У Львові пройшла інформаційна кампанія проти насильства

У четвер, 25 листопада на площі Ринок біля міської ради розпочалася інформативна кампанія “16 днів проти насильства”. Про це повідомила “Варта 1”.

Поліція проти насильства (Поліна) роздала  інформаційні буклети, стрічки та відповіла на всі питання громадян, які турбують їх на цю тематику.

Співробітники поліції Львівщини спільно з патрульними поліцейськими та представниками громадської організації «Горіховий дім» організували  тематичну локацію на площі Ринок у Львові де роз’яснювали перехожим, в яких формах може проявлятися домашнє насильство, як діяти та куди звертатися по допомогу, якщо ви стали його жертвою, а також яка відповідальність передбачена законом для кривдників.

“Якщо ви, ваші родичі чи знайомі стикнулися з домашнім насильством, не мовчіть – звертайтеся на оперативну лінію 102, урядову «гарячу лінію» з протидії домашньому насильству за номером 15-47 або безкоштовну національну «гарячу лінію» протидії домашньому насильству за номером 0 800 500 3353 (зі стаціонарних телефонів) та 116-123 (з мобільних). ”

– закликають поліцейські.

Правоохоронці наголосили, що домашнє насильство – злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність.

Фото, відео: Ілона Мартинюк, Володимир Садовий.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах