Суспільство  |  21.01.19  |  понеділок
 

У Львові помер відомий український поет

Він був редактором літературного журналу "Дзвін" упродовж багатьох років.

У ніч на 21 січня у Львові помер відомий поет і колишній редактор літературного журналу «Дзвін» Роман Кудлик у 77-річному віці після перенесення важкої хвороби.

Про це повідомила його донька Мар’яна Кудлик у Фейсбуці.

«Сьогодні вночі після важкої хвороби відійшов у вічність мій батько Кудлик Роман Михайлович – український поет, пісняр, критик, перекладач, журналіст, багаторічний головний редактор літературно-мистецького часопису «Дзвін», - написала донька.


Роман Кудлик народився у 1941 році у Польщі, проте виріс у Дрогобичі. У 1964 році закінчив філологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Він є лауреатом премії імені Василя Мисика, Фонду Воляників-Швабінських при Фундації Українського вільного університету та премії ім. М. Шашкевича.

Роман Кудлик видав п’ять збірок віршів, а також він написав лібрето до опер Богдана Янівського «Олеська балада», «Царівна жаба», «Золотий гомін» і мюзиклів «Лис Микита», «Перстень спокуси».

Він є автором пісень Володимира Івасюка «Я – твоє крило», «Нам спокій, друже, тільки сниться», «Освідчення». На його вірші також писали пісні Ігор Білозір і Богдан Янівський.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e