Суспільство  |  19.06.19  |  середа
 

У Львові підрахують безхатніх котів

Підрахунок відбудеться на вулицях Львова вперше у світі.

Про це повідомляє прес-центр Львівської міської адміністрації з посиланням на директорку комунального підприємства "Лев" Оксану Кошак.

За словами директорки, до сьогоднішнього дня жодне місто світу не знайшло методику, завдяки якій можна було б підрахувати бродячих котів, і ЛКП буде першим.

Кошак підкреслила, що у Львові з 2014 року вже тричі проводили підрахунок бродячих собак, тому схема роботи зрозуміла, проте її адаптували під звички та поведінкові особливості котів. Алгоритм був розроблений у співпраці з опікунами котів на базі платформи Animal-ID.info.

За словами Віктора Копача, співзасновника платформи, в Європі проблема собак практично вирішена, а з котами іноді проблем більше, ніж в Україні. Саме тому підприємство адаптувало звичну систему до того, щоб працювати з котами. Мова йде не тільки про кількісні, а й якісні показники: місцях скупчення по місту тощо.

За результатами підрахунку мерія Львова вирішить, чи варто збільшувати фінансування на стерилізацію безхатніх котів, адже їх популяція зростає.

Міська влада залучає також волонтерів для допомоги підрахунку котів. Для цього потрібно зареєструватися на Animal-ID.info.

Крім того, Віктор Копач зазначив, що після Львова підрахунок пройде в Німеччині, а далі - в інших містах України. В цілому вже 15 країн зацікавилися ідеєю порахувати своїх котів.

 

 
 

Коментарі (8) перегляди: 766

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах