Суспільство  |  17.09.19  |  вівторок
 

У Львові обговорять реформування залізничного транспорту відповідно до вимог ЄС

У місті відбудеться міжнародна конференція "Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті".

19-20 вересня 2019 року у м. Львів (відбудеться чергова Міжнародна науково-практична конференція "Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті". Про це Depo.Львів повідомили організатори.

У конференції  візьмуть участь керівники і представники виробничих підприємств, наукових установ та навчальних закладів транспортної галузі України, Польщі, Іспанії, США та інших країн. Мова буде йти про:

 – енергооптимальні технології, енергоефективність та енергетичний менеджмент на транспорті;

 – екологічність рухомого складу та об'єктів транспортної інфраструктури;

 – інтероперабельність, безпека та сертифікація на транспорті;

 – сучасні технології організації міжнародних перевезень та логістика;

 – транспортний дизайн;

 – взаємодія залізниць і промислових підприємств

Вказані напрямки є особливо актуальними для західного регіону України, прикордонних територій України та Польщі, розвитку транспортного комплексу Львівщини та Підкарпатського воєводства.

Потреба у проведенні конференції виникла у зв'язку з реформуванням залізничного транспорту відповідно до вимог законодавства ЄС, що передбачає нову модель ринку залізничних перевезень, очікуваний вихід на ринок конкурентноздатних, ефективних, мобільних учасників - як приватних, так і державної форми власності.

На конференції будуть розглянуті важливі теми для підвищення ефективності роботи компаній, що працюють у транспортній галузі, своїми практичним досвідом поділяться провідні європейські спікери, представники залізничної адміністрації США, залізничної компанії ADIF (Іспанія), Інституту рухомого складу (м. Познань), компанії "TUV Rheinland" та інші учасники.

З питаннями реформування залізничного транспорту виступлять представники Офісу підтримки реформ Міністерства інфраструктури України.  Ініціаторами проведення конференції є Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, громадська організація "Лінія102.Юа" та Західний центр Українського відділення "Міжнародного центру наукової культури - Всесвітня лабораторія"  (м. Львів).

Про це повідомляє lviv.depo.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах