Суспільство  |  12.01.22  |  середа
 

У Львові на місці колишнього автобусного заводу зроблять торгово-офісну зону

Про це повідомила Варта 1 Олександра Сладкова, начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР.

У Львові тополі на вул. Стрийській, вздовж корпусів колишнього заводу ЛАЗ, буде замінено на платани, горобину Додонг та кущі пухироплідника і бірючини,  повідомила Варта 1 Олександра Сладкова, начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР.

За її словами, роботи з висадки зелених насаджень заплановано провести до 21 квітня 2022 року.

«Зараз корпуси ЛАЗу повністю змінюють функцію з промислової на торгово-офісну, і зараз ця сторона вул. Стрийської стане дуже активною у використанні: облаштовуються тротуари, велодоріжка, паркомісця.  Інвестор бере на себе зобов’язання влаштувати благоустрій та повністю відновити озеленення вздовж фасаду»,

– повідомила Олександра Сладкова.

За інформацією управління екології та природних ресурсів ЛМР, на ділянці навпроти будівлі по вул. Стрийська, 45-45а, заплановано проведення робіт щодо оновлення озеленення: висадку крупномірних дерев та кущів, зокрема дерев виду: горобина Додонг – 26 шт.; платан кленолистий – 19 шт., кущів виду: пухироплідник калинолистий зелений – 115 шт.; пухироплідник калинолистий бронзовий – 103 шт.; бірючина – 25 шт.

Для забезпечення здійснення цих робіт необхідно видалити 31 дерево виду тополя.

«Дерева досягли своєї вікової межі (70 років), яка визначена для дерев виду тополя у рядових посадках магістральних вулиць – 45 років (відповідно до Наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105).

Роботи з висадки зелених насаджень буде проведено до 21 квітня 2022 року»,

– повідомляє ЛМР.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e