Суспільство  |  14.11.17  |  вівторок
 

У Львові на 2 місяці перекриють вулицю Личаківську

На одній з основних вулиць міста триває масштабна реконструкція: іде заміна інженерних мереж, каналізаційного колектора, будівництво дорожнього покриття.

У зв’язку з капітальним ремонтом вул. Личаківської, в середу, 15 листопада з 13:00 год і до 22:00 год 21 січня 2018 року для руху транспорту перекриють Личаківську  на ділянці від вул. Крупꞌярської до вул. Черемшини.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Роботи виконує ТзОВ "Онур" на замовлення ЛКП "Львіватодор".

"Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт",

- йдеться в повідомленні.

"Масштабна реконструкція Личаківської триває. Іде заміна інженерних мереж, каналізаційного колектора, будівництво дорожнього покриття. Виконуючи певні етапи робіт, виникає потреба у перекритті ділянок вулиці для руху громадського транспорту. Тому з середи буде перекрито для руху громадського транспорту вул. Личаківську на ділянці від вул. Крупꞌярської до вул. Черемшини",

- зазначив начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець.

На час перекриття вул. Личаківської, від вул. Крупꞌярської до вул. Черемшини, відбудуться зміни у схемі руху 9-ти міських маршрутів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...