Суспільство  |  20.12.21  |  понеділок
 

У Львові лікарі готуються до першої трансплантації печінки дитині

Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр готується до першої у Львові трансплантації печінки дитині. Про це повідомили на сторінці центру у Facebook.

Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр готується до проведення операції з пересадки печінки від родинного донора.

З цією метою до Львова приїхали фахівці з провідної турецької клініки з трансплантації «Медікал парк Анталія»: професор Яшар Туна, дитячий лікар-гастроентеролог, гепатолог та професор Ведат Уйгун, дитячий лікар-гематолог.
Запрошені спеціалісти оглянули понад 10 пацієнтів Центру з автоімунним гепатитом, первинним склерозуючим холангітом, вродженим холестатичним гепатитом, полікістозною хворобою нирок та печінки, цирозом печінки. І разом з фахівцями ЗУСДМЦ обговорили ведення пацієнтів на до- та післятрансплантаційному етапі.
Медики домовились щодо проведення спільної операції з трансплантації печінки у дитини найближчим часом.

З іноземними колегами спілкувались Олена Козлова, заступниця директора з медичної частини, Роман Андруневич, дитячий лікар-нефролог, та Віта Волощук, лікар-педіатр.
Нагадаємо, ще у квітні та серпні цього року вперше у Західному регіоні України на базі КНП ЛОР «ЗУСДМЦ» успішно проведені трансплантації нирок дітям. А у новому році ЗУСДМЦ планує розпочати трансплантацію печінки та кісткового мозку у дітей.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e