Суспільство  |  08.10.19  |  вівторок
 

У Львові готуються до акцій протесту

У Львові відновили Комітет Майдану та готуються до загальноукраїнських акцій протесту. Про це повідомляє "Твоє місто".

Минулого тижня у Львові відновили Комітет Майдану Львівщини, що діяв із січня 2014 року. Після перемоги Революції Гідності він припинив свою роботу.

Відновлений Комітет Майдану Львівщини та низка громадських організацій та активістів, зокрема "Справа громад", "Демократична сокира", Студентське братство Львівщини, провели у Львові акцію "Ні капітуляції!". Під час акції зачитали заяву відновленого КМЛ, в якій ішлося, зокрема, про нову редакцію закону про особливий статус Донбасу.

"Висловлюємо категоричний протест проти здачі національних інтересів України! Вибори на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей можуть відбуватися виключно згідно Конституції та законів України тільки після повного виводу російських окупаційних військ, відновлення українського контролю над російсько-українським кордоном, відновлення дії на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей українського законодавства. Вимагаємо від Верховної Ради України не допустити прийняття нової редакції закону України про особливий статус Донбасу та спроби узаконення проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях в окремих районах Донецької та Луганської областей до виконання вказаних вище вимог",

– ідеться в документі.

Нагадаємо, 1 жовтня, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодила так звану формулу Штайнмаєра, що викликало протести громадськості.

Про це повідомляє lviv.sq.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах