Суспільство  |  22.10.21  |  п'ятниця
 

У Львові через порушення карантину закрили чотири магазини

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Укрінформ.

У Львові за підсумками перевірок моніторингових груп через порушення карантинних обмежень закрили чотири магазини, чотирьом ринкам винесли попередження.

«Сьогодні на міській комісії ТЕБ і НС розглянули звернення Держпродспоживслужби та результати роботи моніторингових груп. В результаті фіксації порушень – відсутності вакцинації, порушення карантинних вимог і недотримання маскового режиму - було прийнято рішення про закриття 4 закладів: магазину «Watsons» на вул. Широкій, 67, магазину «Копійочка» на вул. Низинній, 17, магазину «Чарка до свята» на вул. Широкій, 63 та магазину «Секонд-хенд» на вул. Личаківській, 201»,

- зазначив заступник міського голови Андрій Москаленко.

Він додав: щоб ці заклади відновили свою господарську діяльність необхідно отримати звернення від них про виправлення ситуації і тоді комісія розгляне це рішення повторно.

«Щоби виправити ситуацію, заклад може витратити годину часу, а може і тиждень – це не залежить від міської комісії, а від самого закладу»,

- додав чиновник.

Також комісія підтримала надання попередження про недотримання карантинних вимог чотирьом ринкам – йдеться про Привокзальний ринок, торгово-ринковий комплекс «Новий», підприємство «Торговий дім «Народний» та Радіоринок. За умови фіксації ще одного попередження, на комісію буде виноситись рішення про призупинення господарської діяльності на цих ринках до моменту виправлення зауважень.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах