Суспільство  |  31.05.19  |  п'ятниця
 

У Львові БК РІЕЛ щомісячно даватиме стипендії студентам

Окрім того, студенти Львівської політехніки матимуть можливість втілити свої знання на практиці.

Будівельна корпорація РІЕЛ надала двом студентам Інституту будівництва та інженерії довкілля щомісячні стипендії. Відтепер вони мають можливість вчитися, розвиватися та отримати роботу за фахом після завершення навчання у вищому навчальному закладі.

Співпраця будівельної корпорації з Національним університетом «Львівська політехніка» допоможе фінансово підтримати найкращих студентів, організувати їм виробничу практику на будівництві. І в майбутньому студенти будуть фахівцями в будівельній галузі.

За словами президента будівельної корпорації РІЕЛ Ростислава Мельника, студенти мають постійно вивчати сучасні технології та методи.

Перевагу будуть надавати тим студентам, котрі будуть прагнути працювати в команді, бути ініціативними та досягати успіху своїми зусиллями.

Отримання стипендії стало для студентів поштовхом будувати свою кар’єру.

«РІЕЛ готові брати студентів на реальні об’єкти та разом з ними втілювати у життя нові проекти і для нас це дуже цінно. Адже у цьому світі неможливо підготувати кваліфікованого спеціаліста виключно у стінах ВУЗу», – зазначив директор Інституту будівництва та інженерії довкілля Зіновій Бліхарський.

Перший етап співпраці між корпорацією РІЕЛ та Львівською Політехнікою – це надання стипендії двом кращим студентам. Окрім того, заплановано здійснити ще більше заходів і заохочень для підтримки студентів і випускників будівельних спеціальностей.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах