Суспільство  |  05.12.19  |  четвер
 

У Львівській ОДА звільнили директорку департаменту

Мирославу Туркало звільнено з посади директорки департаменту культури ЛОДА. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Директорку департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирославу Туркало звільнено із посади.

Як повідомили ZAXID.NET у Львівській ОДА, Мирослава Туркало звільнена з 2 грудня. Вона написала заяву "за згодою сторін". У цей же день вона зареєструвала на сайті НАЗК декларацію перед звільненням.

38-річна Мирослава Туркало з 2013 року була заступницею директора департаменту культури, національностей та релігії ЛОДА – начальницею управління культури, а згодом очолила цей департамент. Загалом пропрацювала в ЛОДА 16 років.

Нагадаємо, департамент культури, національностей і релігій Львівської ОДА у вересні 2019 року потрапив у скандал зі встановленням понад 50 туристичних вказівників в області з безграмотним перекладом на англійську. На виготовлення цих вказівників витратили майже 600 тис. грн з обласного бюджету. Перед тим чиновники ЛОДА бачили ескізи вказівників з безграмотним перекладом, але не звернули на це уваги.

Згодом чиновниця повідомила, що підрядник замінить вказівники своїм коштом, а в департаменті проведуть службову перевірку з цього приводу. Однак результатів перевірки оприлюднено не було.

Про це повідомляє lviv.sq.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах