Суспільство  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

У Лондоні відбудеться благодійний концерт

16 вересня у Католицькій Катедрі Пресвятої Родини у Лондоні пройде концерт "Шедеврів класичної музики від Австрії до України", кошти з якого будуть спрямовані на допомогу Україні.

20 музикантів оркестру Королівської опери Лондону, міжнародні солісти та віртуози з України візьмуть участь у концерті. Ця подія з огляду на учасників та репертуар буде унікальною.

У програмі концерту - рідкісні твори українського композитора Дмитра Бортнянського, які прозвучать у Лондоні вперше. Роман Сімович, лідер Лондонського симфонічного оркестру, разом з ведучим альтом оркестру Королівського оперного театру Андрієм Війтовичем виконають відому Sinfonia Сoncertante Моцарта для скрипки, альта і оркестру. Також прозвучать композиції з класичного репертуару Телемана.

З українських виконавців у концерті візьмуть участь також директор Українського інституту у Швеції, піаністка Наталія Пасічник, професор арфи в Королівській консерваторії Шотландії, львів'янка Аліна Лазоркіна-Бжежинська, соліст оркестру Королівського оперного театру Анна Блекмур та дириґент Том Селігман. 

Концерт є благодійним, і всі кошти будуть спрямовані для надання допомоги людям, що постраждали від війни в Україні.

Розпочнеться концерт о 16:00 в приміщенні головного церковного залу Католицької Катедри Пресвятої Родини у Лондоні.

Організовують концерт Британсько-Українська Допомога (British-Ukrainian Aid) та Ukraine Charity зв підтримки Асоциації Українців у Великій Британії (Лондонський відділ) та Католицької Катедри Пресвятої Родини в Лондоні.  

British-Ukrainian Aid – благодійний фонд, створений для надання допомоги людям, що постраждали від війни в Україні, пораненим захисникам України, осиротілим дітям, людям похилого віку і сім’ям, що втратили своїх годувальників.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах